Kırlangıç Dönümü
ISBN
9789750518652

3. baskı - Mayıs 2019
257 sayfa


31,00 TL
24,80 TL

Kırlangıç Dönümü

Sinan Sülün

Kırlangıç Dönümü, incelikli bir aşk hikâyesi... Sinan Sülün, hayata tutunmaya çalışan genç bir aşkın dünyayla imtihanını anlatıyor.

Kendi benliğine güzellikler katmak için âşık olmak isteyen kişi aşkın ne olduğunu bilemezdi. Aşk hiç ummadığınız, hiç beklemediğiniz bir anda buluverirdi sizi. İnsan âşık olmayı seçmezdi. Aşk onu seçerdi. Sadece varlığını kaybetmeye hazır olan insan o kapıdan içeri girebilirdi. Bu mucizevi duygu, her gün yeniden ölen Tanrı’nın kendisine inanmamız için gösterebildiği tek delildi.

O sabah Ali için de öyle oldu.

Aşk birdenbire, güneşin altında parıldayarak, yüzlerce tesadüfün gizemli uyumuyla kapıdan içeri girdi.

Güllerin arkasında karanfiller, morlu beyazlı şebboylar ve isterliçeler… Başka türlü seven, başka türlü gören, kimselere benzemeyen Ali… Hapisten çıkan Ali… Karıncaları izleyen Ali… Tuhaf ve mutlu gülen Ali… Verda’ya âşık olan Ali… Renkler birbirine karışırken, bulutlar pamuk pamuk azalıp çoğalırken Verda’nın kalbine düşen Ali… Bir elmada iki diş izi…


Kırlangıç Dönümü, incelikli bir aşk hikâyesi... Sinan Sülün, hayata tutunmaya çalışan genç bir aşkın dünyayla imtihanını anlatıyor. Her şeyin esası farklılık mı benzeşmek mi? Farklı olan dünyaya sığmıyor mu?Kitaptan bir bölüm okumak için tıklayın.
Kitabın Adı
Kırlangıç Dönümü
ISBN
9789750518652
Yayın No
İletişim - 2247
Dizi No
Türkçe Edebiyat - 372
Alan
Çağdaş Türkiye Edebiyatı
Sayfa Sayısı
257 sayfa
En
130 mm
Boy
195 mm
Ağırlık
224 gr
Baskı
3. baskı - Mayıs 2019 (1. baskı - Aralık 2015)
Yazar
Sinan Sülün
Editör
Levent Cantek
Kapak
Suat Aysu, Deniz Karagül
Kapaktaki Görsel
Deniz Karagül
Uygulama
Hüsnü Abbas
Düzelti
Aybars Yanık
Baskı ve Cilt
Sena Ofset

Sinan Sülün

1980’de İstanbul’da doğdu. 2002’de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 2002-2005 yılları arasında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Anabilim Dalı’nda eğitim gördü. Zipİstanbul ve Hayvan Kültür Sanat Dergisi’nde editör olarak çalıştı. Birikim, Atlas Tarih, İstanbulArt News, Psikeart, Notos, Egoistokur ve Ot gibi birçok dergi, gazete, internet sitesinde yazıları, hikâyeleri yayımlandı. İlk kitabı Karahindiba’da (2011) yer alan aynı isimli öykü 2014 yılında Mask-Kara Tiyatrosu tarafından oyunlaştırılarak sahneye taşındı. İkinci kitabı ve ilk romanı Kırlangıç Dönümü İletişim’den 2015’te yayımlandı. Çeşitli şirketlerde eğitmen ve danışman olarak çalışan Sinan Sülün, halen “Hikâye Anlatıcısı” olarak eğitimler vermeye ve kurumlara danışmanlık yapmaya devam etmektedir.Sinan Sülün

Tüm Sinan Sülün kitaplarını görmek için tıklayınız.