Arkeoloji
Çeviri
İnci Türkoğlu

ISBN
9789750507991

1. baskı - Eylül 2010
128 sayfa


Yakında

Arkeoloji

Geçmişin İzinde
Abigail Wheatley, Struan Reid

Geçmişin izinde, heyecan verici bir yolculuğa hazır mısınız? Arkeoloji:Geçmişin İzinde okuyucularına arkeolojinin büyüleyici dünyasının kapılarını aralıyor. Bu harika kitap size dünyanın en ünlü arkeolojik örenlerini keşfetme ve yeraltından çıkarılmış bazı ilginç buluntuları görme fırsatı sunuyor.

Geçmişin izinde, heyecan verici bir yolculuğa hazır mısınız? 

 

Arkeoloji:

Geçmişin İzinde okuyucularına arkeolojinin büyüleyici dünyasının kapılarını aralıyor. Bu harika kitap size dünyanın en ünlü arkeolojik örenlerini keşfetme ve yeraltından çıkarılmış bazı ilginç buluntuları görme fırsatı sunuyor. Dünden bugüne arkeolojinin geçirdiği aşamaları öğrenebilir, arkeologların özenli çalışmalarının iç yüzünü keşfedebilir ve buluntuların tarihlendirilmesi, saklanması ve rekonstrüksiyonuyla ilgili en yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Bir kitaptan çok daha fazlası…

Arkeoloji: Geçmişin İzinde aynı zamanda “internet bağlantılı kitap” deneyimi de sunuyor. Kitap, içerdiği konu başlıklarıyla daha yakından ilgilenmek isteyen okuyucuları, www.usborne-quicklinks.com adresi üzerinden, konular hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri, arkeolojik örenler hakkında daha fazla görsele ulaşabilecekleri ve eğlenceli oyunlar oynayabilecekleri, sürekli güncellenen web sitelerine yönlendiriyor.

 
Kitabın Adı
Arkeoloji
Alt Başlık
Geçmişin İzinde
ISBN
9789750507991
Yayın No
İletişim - 1509
Dizi No
Popüler Bilim Kitapları - 25
Alan
Çocuk Edebiyat Dışı
Sayfa Sayısı
128 sayfa
En
215 mm
Boy
275 mm
Ağırlık
676 gr
Baskı
1. baskı - Eylül 2010
Yazar
Abigail Wheatley, Struan Reid
Çeviren
İnci Türkoğlu
Dizi Editörü
Mine Olgun
Kapak
Suat Aysu
Uygulama
Hüsnü Abbas
Baskı ve Cilt
Sena Ofset

Abigail Wheatley

Abigail Wheatley yazdığı çocuk kitaplarıyla tanınmıştır. Kimi çocuk kitapları için de editörlük görevini üstlenmiştir. Arkeoloji (Struan Reid ile birlikte, İletişim 2010) isimli kitabın da yazarıdır.


Struan Reid

Struan Reid kimi çocuk kitaplarına yazar, editör ve illüstratör olarak katkıda bulunmuştur. Arkeoloji (Abigail Wheatley ile birlikte, İletişim Yayınları 2010) isimli kitabı yayımlanmıştır.