İngiliz Gülleri
Çeviri
Sevin Okyay

ISBN
9789750501708

2. baskı - Eylül 2003
46 sayfa
14,50 TL
İngiliz Gülleri

Madonna

İngiliz Gülleri, aynı okula giden on bir yaşındaki beş kız çocuğunun öyküsü. Nicole, Grace, Amy ve Charlotte, yapışık kardeşler gibi bütün vakitlerini bir arada geçirirken, sınıf arkadaşları Binah’ı aralarına almak istemezler. Bunun tek nedeni, herkesi kendine hayran bırakan Binah’ın güzelliğini kıskanmalarıdır.

İngiliz Gülleri, aynı okula giden on bir yaşındaki beş kız çocuğunun öyküsü. Nicole, Grace, Amy ve Charlotte, yapışık kardeşler gibi bütün vakitlerini bir arada geçirirken, sınıf arkadaşları Binah’ı aralarına almak istemezler. Bunun tek nedeni, herkesi kendine hayran bırakan Binah’ın güzelliğini kıskanmalarıdır. Ancak bir gece, davetsiz bir iyilik perisi rüyalarına girip onları bir oyuna davet edince, arkadaşlığın ve hoşgörünün değerini kavrayacak, peşinden de Binah’a kucak açacaklardır.
20. yüzyılın en önemli pop ikonlarından biri olarak kabul edilen Madonna Ritchie’nin kaleme aldığı ve daha önce de duyurduğumuz gibi Türkiye’de İletişim Yayınları tarafından yayımlanacak beş öykülük dizi, eş zamanlı olarak yayımlanan en büyük uluslararası kitap projesi olma özelliğini taşıyor. Dünya çapında 100 ülke ve 30 dilde aynı anda satışa sunuluyor.
İletişim Yayınları
Kitabın Adı
İngiliz Gülleri
ISBN
9789750501708
Fiyat
14,50 TL
Orijinal Adı
The English Roses
Yayın No
İletişim - 925
Dizi No
Çocuk Kitapları Dizisi - 1
Sayfa Sayısı
46 sayfa
Baskı
2. baskı - Eylül 2003 (1. baskı - Eylül 2003)
Editör
Bahar Siber
Basımevi
Sena Ofset
Çeviren
Sevin Okyay
Montaj
Kros Grafik
Film Çıkışı
Kros Grafik
Uygulama
Suat Aysu
Yazar
Madonna
Cilt
Kısmet Ciltevi
İllustrasyon
Geffrey Fulvimari

İngiliz Gülleri