Olt
Çeviri
Nazım Dikbaş

ISBN
9789754704167

1. baskı - Mart 1994
72 sayfa


Tükendi

Olt

Kenneth Gangemi

Robert Olt doğdu...Olt şehri...Doktor Olt...Olt Ofisi... Olt Okyanusu...Olt gezegeni...Ahtapot Olt...Olt Üniversitesi...Olt Oteli...Oltmobil...Olt Anonim Şirketi...Olt Yemini...İfrit Olt ...Olt Adası... Oltoloji...Olt Yörüngede... Olt Endüstrileri... Oltokrasi... Ooooooolt... Olt Sokağı... Robert Olt Öldü!

Robert Olt doğdu...Olt şehri...Doktor Olt...Olt Ofisi... Olt Okyanusu...Olt gezegeni...Ahtapot Olt...Olt Üniversitesi...Olt Oteli...Oltmobil...Olt Anonim Şirketi...Olt Yemini...İfrit Olt ...Olt Adası... Oltoloji...Olt Yörüngede! ...Olt Endüstrileri...Oltokrasi... Ooooooolt!...Olt Sokağı!... Robert Olt Öldü! Bir listeci içini döküyor, bir ayrıntı delisi saplantılarını havalandırıyor, alçakgönüllü bir megalomanyak aramızda geziniyor! Gangemi’nin kitabı eğlendiriyor, şaşırtıyor, içimizdeki sayıp dökme canavarını kışkırtıyor...
Kitabın Adı
Olt
ISBN
9789754704167
Yayın No
İletişim - 276
Dizi No
Dünya Edebiyatı - 57
Alan
Çağdaş Dünya Edebiyatı
Sayfa Sayısı
72 sayfa
En
130 mm
Boy
195 mm
Baskı
1. baskı - Mart 1994
Yazar
Kenneth Gangemi
Çeviren
Nazım Dikbaş
Kapak
Ümit Kıvanç
Dizgi
Remzi Abbas
Uygulama
Filiz Burhan
Düzelti
Mehmet Kara
Cilt
Sena Ofset, Şefik Matbaası
Baskı
Şefik Matbaası

Kenneth Gangemi

New York'ta doğdu, New York'ta yaşıyor. İlk kitabı Olt 1969'da yayımlandı. O günden bugüne Lydia adlı bir şiir kitabı, Corraboree adlı saçmasözler kitabı, The Volcanoes from Puebla (Puebla'dan Volkanlar) adlı Meksika ile ilgili bir seyahat kitabı ve The Interceptor Pilot (Avcı Uçağı pilotu) adlı bir romanı yayımlandı.