Minik Violet
Çeviri
İpek Şoran

ISBN
9789750513473

1. baskı - Kasım 2013
192 sayfa


20,50 TL
16,40 TL

Minik Violet

Lou Kuenzler

Violet’ın hayatındaki EN BÜYÜK gün.Sonunda boyu ülkenin en eğlenceli lunapark treni olan HIZ TRENİ’ne binecek kadar uzamıştır! Fakat en olmaması gereken zamanda VIOLET UFALIR!

Violet’ın hayatındaki EN BÜYÜK gün.

Sonunda boyu ülkenin en eğlenceli lunapark treni olan HIZ TRENİ’ne binecek kadar uzamıştır! Fakat en olmaması gereken zamanda VIOLET UFALIR! 

Birdenbire ancak bir PATATES KÖFTESİ büyüklüğüne geldiği için, HIZ TRENİ’ne binme şansını kaybetse de, MİNİCİK bir kız olmanın aslında HARİKA bir şey olduğunu keşfetmekte gecikmeyecektir!
 
 


Kitaptan bir bölüm okumak için tıklayın.
Kitabın Adı
Minik Violet
ISBN
9789750513473
Orijinal Adı
Shrinking Violet
Yayın No
İletişim - 1938
Dizi No
Çocuk Kitapları Dizisi - 115
Alan
Çocuk Edebiyat
Sayfa Sayısı
192 sayfa
En
130 mm
Boy
195 mm
Ağırlık
160 gr
Baskı
1. baskı - Kasım 2013
Yazar
Lou Kuenzler
Çeviren
İpek Şoran
Çizer
Kirsten Collier
Editör
Bahar Siber, Güneş Akkor
Kapak
Suat Aysu
Uygulama
Hüsnü Abbas
Düzelti
Çiğdem Hüner
Baskı ve Cilt
Sena Ofset

Lou Kuenzler

Dartmoor’un eteklerinde, bir çiftlikte büyüdü. Koyunlar, midilliler, tavuklar ve köpeklerle geçen bir çocukluk döneminin ardından tiyatro eğitimi almak için Kuzey İrlanda’ya gitti. Çalışma hayatına tiyatrolarda yönetmenlik, üniversitede drama eğitmenliği ve çeşitli okul, kolej ve topluluklarda atölye çalışmalarıyla devam etti. Şimdilerde ise yetişkinlere ve çocuklara yazarlık dersleri veriyor; kendi kitaplarını yazıyor. BBC’de yayınlanan CBeebies Kuşağı için yazdığı hikâyelerin yanı sıra çocuklar için şiir, oyun ve romanlar yazıyor. Ailesi, köpeği ve iki kedisiyle Londra’da yaşıyor.