Minik Violet Köpek Almak İstiyor
Çeviri
İpek Şoran

ISBN
9789750516603

1. baskı - Kasım 2014
235 sayfa


21,50 TL
17,20 TL

Minik Violet Köpek Almak İstiyor

Lou Kuenzler

Ailesi Minik Violet’in bir köpek edinmesine kesinlikle İZİN VERMİYOR. Gerçekten ama gerçekten SORUMLULUK SAHİBİ olduğunu kanıtlayana kadar.

Ailesi Minik Violet’in bir köpek edinmesine kesinlikle İZİN VERMİYOR. Gerçekten ama gerçekten SORUMLULUK SAHİBİ olduğunu kanıtlayana kadar. Ne yazık ki, sorumluluk sahibi olmak Violet için oldukça KARMAŞIK bir şey; özellikle de ufalıp, bir KÖPEK BİSKÜVİSİ boyutuna geldiğinde. Ama sonra Chip adında, yalnızca VIOLET UFALINCA söz dinleyen YARAMAZ BİR KÖPEK çıkıp geliyor. Bazen minik olmak KOCA bir eğlenceye dönüşebiliyor.

Kitaptan bir bölüm okumak için tıklayın.
Kitabın Adı
Minik Violet Köpek Almak İstiyor
ISBN
9789750516603
Orijinal Adı
Shrinking Violet Definitely Needs A Dog
Yayın No
İletişim - 2071
Dizi No
Çocuk Kitapları Dizisi - 119
Alan
Çocuk Edebiyat
Sayfa Sayısı
235 sayfa
En
130 mm
Boy
195 mm
Ağırlık
200 gr
Baskı
1. baskı - Kasım 2014
Yazar
Lou Kuenzler
Çeviren
İpek Şoran
Çizer
Kirsten Collier
Editör
Bahar Siber, Ümran Özbalcı
Kapak
Suat Aysu
Uygulama
Hüsnü Abbas
Düzelti
Merve Öztürk
Baskı ve Cilt
Sena Ofset

Lou Kuenzler

Dartmoor’un eteklerinde, bir çiftlikte büyüdü. Koyunlar, midilliler, tavuklar ve köpeklerle geçen bir çocukluk döneminin ardından tiyatro eğitimi almak için Kuzey İrlanda’ya gitti. Çalışma hayatına tiyatrolarda yönetmenlik, üniversitede drama eğitmenliği ve çeşitli okul, kolej ve topluluklarda atölye çalışmalarıyla devam etti. Şimdilerde ise yetişkinlere ve çocuklara yazarlık dersleri veriyor; kendi kitaplarını yazıyor. BBC’de yayınlanan CBeebies Kuşağı için yazdığı hikâyelerin yanı sıra çocuklar için şiir, oyun ve romanlar yazıyor. Ailesi, köpeği ve iki kedisiyle Londra’da yaşıyor.Lou Kuenzler

Tüm Lou Kuenzler kitaplarını görmek için tıklayınız.