Bir Sabah Uyandığımda Yoktum
ISBN
9789750517228

1. baskı - Mart 2015
104 sayfa


17,50 TL
14,00 TL

Bir Sabah Uyandığımda Yoktum

Işıl Kocaoğlan

Pahalı bir evde yaşayan, büyük bir şirkette çalışan, özgüveni yüksek, hırslı ve parlak bir profesyonel, bir sabah uyandığında, ortada hiçbir neden yokken hiç var olmamışçasına kaybolduğunu fark eder. Öylece, birdenbire bir Yokadam’a dönüşmüştür. Bir Sabah Uyandığımda Yoktum, debdebeli ve etkileyici bir novella.

O kadar yoktum ki, içeride eşyalardan başka hiçbir şeyin bulunmadığına dair ben bile bahse girebilirdim. Ellerimi havaya kaldırdım, ellerim yoktu. Parmak uçlarımı ağzıma, gözlerime, yanaklarıma yaklaştırdım, yüzüm yoktu...

Pahalı bir evde yaşayan, büyük bir şirkette çalışan, özgüveni yüksek, hırslı ve parlak bir profesyonel, bir sabah uyandığında, ortada hiçbir neden yokken hiç var olmamışçasına kaybolduğunu fark eder. Öylece, birdenbire bir Yokadam’a dönüşmüştür.

Kâbus, trajedi, muamma, kumpas, adına ne dersek diyelim yok olmuştur işte. Sevgilisi, annesi, işyerindekiler, apartmandakiler, şehirdekiler... Kimse onu görmüyordur.

Yeni bir yazar, tuhaf bir kurgu, bir ilk roman. Işıl Kocaoğlan, varoluşa ve sahiciliğe dair ters yüz edici bir hikâye anlatıyor.

Bir Sabah Uyandığımda Yoktum, debdebeli ve etkileyici bir novella.

Kitaptan bir bölüm okumak için tıklayın.
Kitabın Adı
Bir Sabah Uyandığımda Yoktum
ISBN
9789750517228
Yayın No
İletişim - 2124
Dizi No
Türkçe Edebiyat - 341
Alan
Çağdaş Türkiye Edebiyatı
Sayfa Sayısı
104 sayfa
En
130 mm
Boy
195 mm
Ağırlık
106 gr
Baskı
1. baskı - Mart 2015
Yazar
Işıl Kocaoğlan
Editör
Levent Cantek
Kapaktaki Görsel
Deniz Karagül
Uygulama
Hüsnü Abbas
Düzelti
Ayla Karadağ
Baskı ve Cilt
Sena Ofset

Işıl Kocaoğlan

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimi için Antalya’da bulundu. 2005 yılında İstanbul’a dönerek çeşitli kuruluşlarda editör ve metin yazarı olarak görev aldı. 2012 yılından bu yana yayınevleri için serbest zamanlı düzeltmen olarak çalışıyor. Bir Sabah Uyandığımda Yoktum adlı kitabı 2015’te İletişim Yayınları tarafından yayımlandı.